Postele

Dřevo je materiál, který dodá domovu útulnou a teplou atmosféru. Jeho obnovitelná hodnota přináší s lety užívání neobměnitelné kouzlo. Ložnice je místem klidu, odpočinku a relaxace. Pro zdravý a spokojený spánek je tedy vždy nejdůležitější kvalitní postel.
Postele, které vyrábíme jsou často přizpůsobené prostoru a možnostem objednavatele. Ať už se jedná o požadavky na velikost, umístění či opracování.

Materiály a ceny jsou pohyblivé od použitého materiálu a ošetření dřeva. Pro vaši představu je na obrázku dubová postel 200×180, včetně nátěru voňavým tvrdovoskovým olejem s včelím voskem.
Dubové postele   od 32.000,-
Smrkové postele od 27.000,-

Rošt 200×180 4.000,-

Doprava a montáž je možné domluvit individuálně.

Každé ráno se

Probouzejte odpočatí

 

 

Postel z dubu ošetřená olejovým nátěrem. Postel je na míru možnostem ložnice, kde je skosený podkrovní strop a postel je tak s nižší světlou výškou.

Noční stolky nejsou součástí, ale lze je podle přání vyrobit v obou typech. 

Dopřejte si pohodlí

Síla a energie dřeva

Načerpejte energii do nového dne v posteli, kde končí i začíná každý den. Jednoduché, přitažlivé linie a kvalitní ruční opracování každého kusu. Povrh nábytku upravujeme přírodními oleji. Zákazníci si mohou vybrat z různých odstínů.

Kvalitní smrková trámová postel

 

 

Postel ze smrku je ošetřená olejovým nátěrem. Postel je na míru možnostem ložnice, kde byla umístěna mezi stávajícími trámy. Horní police je součástí čela postele. Masivní trámky dodají celé konstrukci pevnost.

Máte zájem? Napište nám!

Telefon: +420 605 926 364
E-Mail: drevoduch@gmail.com
Adresa: Nezdice na Šumavě 74, 34201
IČO: 40740188